1. Chimiro chevharuvhu yetsoka chinogona kubviswa chose, kushanda kwacho kwakadzikama uye kwakavimbika uye kuri nyore kugadzirisa;
2. Musoro wekuisa neshaya yekubata zvakagadzirwa nesimbi ye alloy,
3. Chubhu ine hexagonal yakawedzerwa kusvika 270mm, inodzivirira zvinobudirira kuchinja kwehexagonal shaft;
4. Yakashongedzerwa nechinosimudza matai, chiri nyore kurodha matai;
5. Yakashongedzerwa nemudziyo wekuputika kwemhepo wakavakirwa mukati, unodzorwa nevharuvhu yetsoka yakasiyana uye mudziyo unobatwa nemaoko unopneumatic;
6. Neruoko rune simba rekubatsira matai akafara, asina kusimba uye akaomarara.
7. Chinogadziriswa Chinobatika (sarudzo), ± 2” chinogona kugadziriswa zvichienderana nehukuru hwechinobatika.
| Simba remota | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 47"/1200mm |
| Upamhi hwevhiri hwakanyanya | 16"/410mm |
| Kubata kwekunze | 13"-24" |
| Kubata mukati | 15"-28" |
| Kupa mhepo | 8-10bha |
| Kumhanya kwekutenderera | 6rpm |
| Simba rekupwanya bead | 2500Kg |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 562Kg |
| Saizi yepakeji | 1400*1120*1800mm |
| Mayunitsi masere anogona kuiswa mumudziyo mumwe chete we 20” | |
1. Simba remuchina wematayi rinofanira kunge riri mumamiriro akajairika. Kana risingashande, simba riri panzvimbo isina kushanda. Kumanikidzwa kwemhepo yemuchina wemukati kuri padanho rakajairika, uye pombi yemhepo haina kubatana mumamiriro akajairika.
2. Usati watsiva tayi, tarisa kana furemu yetayi yakakanganisika, uye kana muromo wemhepo uri kudonhedza mvura kana kuti wakatsemuka.
3. Bvisa muromo wemhepo kuti ubvise simba revhiri, isa vhiri pakati peruoko rwekudzvanya, uye shandisa ruoko rwekudzvanya kuti uparadzanise mativi maviri evhiri kubva pafuremu yevhiri.
4. Shandisa maswichi kubvisa matai.
5. Kana matai matsva aiswa, matai achaiswa chiratidzo kumusoro, uye matai achaiswa nekushandisa maswichi.
6. Mushure mekubatanidza, switch yega yega inofanira kuiswa panzvimbo isina chinhu.