1. Chidziro chinotsvedza uye chinosungirirwa chinovhara nemhepo & ruoko runodzikiswa;
2. Chubhu ine mativi matanhatu inosvika 270mm inogona kudzivirira kushanduka kwemativi matanhatu zvinobudirira;
3. Chimiro chevharuvhu yetsoka chinogona kuderedzwa chose, kushanda kwacho kwakadzikama uye kwakavimbika, uye kuri nyore kugadzirisa;
4. Musoro wekuisa neshaya yekubata zvakagadzirwa nesimbi yeAlloy;
5.Adjustable Grip Jaw (sarudzo), ± 2” inogona kugadziriswa zvichienderana nehukuru hwekutanga hwekusunga;
6. Yakashongedzerwa nemudziyo wekunze wetangi remhepo unoputika, unodzorwa nevharuvhu yetsoka yakasiyana uye mudziyo unobatwa nemaoko unopneumatic;
7. Ruoko rune simba rekubatsira matai akafara, asina kusimba uye akaomarara.
| Simba remota | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 44"/1120mm |
| Upamhi hwevhiri hwakanyanya | 14"/360mm |
| Kubata kwekunze | 10"-21" |
| Kubata mukati | 12"-24" |
| Kupa mhepo | 8-10bha |
| Kumhanya kwekutenderera | 6rpm |
| Simba rekupwanya bead | 2500Kg |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 384Kg |
| Saizi yepakeji | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Mayunitsi makumi maviri nemana anogona kuiswa mumudziyo mumwe chete we 20” | |
1. Simba nemhepo zvinofanirwa kubviswa usati wagadzirisa.
2. Muchina unofanirwa kupukutwa nokungwarira, uye zvikamu zvinotsvedza uye zvinotamisirwa zvinofanira kuzorwa mafuta nguva nenguva mushure mekushanda kwezuva nezuva.
3. Gara uchitarisa muchina wekuparadzanisa mvura negasi pamwe ne lubricator, wozvibuditsa panguva iyo mvura yakawandisa, wozozvizadzazve panguva iyo mafuta asina kukwana.
4. Iva nechokwadi chekuti mune mafuta ekuzora akakwana mubhokisi rekudzikisa mafuta. Unogona kuona huwandu hwemafuta kubva pahwindo remafuta. Vhura chifukidziro chepurasitiki chiri pakati pebhenji rekushandira, bvisa mabhoti, wobva wawedzera mafuta kubva mumaburi emabhoti.