1. Chidziro chinotsvedza uye chinosungirirwa chinovhara nemhepo & ruoko runodzikiswa;
2. Chubhu ine mativi matanhatu inosvika 270mm inogona kudzivirira kushanduka kwemativi matanhatu zvinobudirira;
3. Chimiro chevharuvhu yetsoka chinogona kuderedzwa chose, kushanda kwacho kwakadzikama uye kwakavimbika, uye kuri nyore kugadzirisa;
4. Musoro wekuisa neshaya yekubata zvakagadzirwa nesimbi ye alloy;
5.Adjustable Grip Jaw (sarudzo), ± 2” inogona kugadziriswa zvichienderana nehukuru hwekutanga hwekusunga;
6. Yakashongedzerwa nemudziyo wekunze wetangi remhepo unoputika, unodzorwa nevharuvhu yetsoka yakasiyana uye mudziyo unobatwa nemaoko unopneumatic;
7. Ruoko rune simba rekubatsira matai akafara, asina kusimba uye akaomarara.
| Simba remota | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 44"/1120mm |
| Upamhi hwevhiri hwakanyanya | 14"/360mm |
| Kubata kwekunze | 10"-21" |
| Kubata mukati | 12"-24" |
| Kupa mhepo | 8-10bha |
| Kumhanya kwekutenderera | 6rpm |
| Simba rekupwanya bead | 2500Kg |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 406Kg |
| Saizi yepakeji | 1100*950*950mm 1330*1080*300mm |
| Mayunitsi makumi maviri anogona kuiswa mumudziyo mumwe chete we 20” | |
1. Bhenji rebasa rekugamuchira: Matayi anonyanya kuputswa papuratifomu iyi, iyo inonyanya kuita basa rekuisa matayi nekuatenderedza.
2. Ruoko rwekuparadzanisa: Padivi pemuchina wekubvisa matai, runonyanya kushandiswa kuparadzanisa tai kubva pamupendero, kuitira kuti kubviswa kwetai kuitwe zvakanaka.
3. Mudziyo wekudzikisa kukwira kwemhepo uye kudzikisa kukwira kwemhepo: Unonyanya kubatsira kuburitsa mweya mutai kuti kukwira kwemhepo kuve nyore kana kupatsanurwa, uye kunewo barometer yekuyera kumanikidzwa kwemhepo. Kumanikidzwa kwetai kwakajairika kunosvika 2.2 atmospheres. Zvakare zvakaenzana ne0.2Mpa.
4. Mapedali: Kune mapedali matatu pasi pemuchina wekuchinja matayi, ayo anoshandiswa kutenderedza switch newachi uye newachi, kuparadzanisa switch yekusunga, uye kuparadzanisa rim neswitch yematayi.
5. Mafuta anozora: Anobatsira pakupatsanura nekusanganisa matai, anoderedza kukuvara panguva yekupatsanura nekusanganisa matai, uye anoita kuti kupatsanura nekusanganisa matai kushande zviri nani.