1. Chimiro chevharuvhu yetsoka chinogona kubviswa chose, mashandiro acho akagadzikana uye akavimbika, uye zviri nyore kugadzirisa;
2. Musoro wekuisa neshaya dzekubata zvakagadzirwa nesimbi ye alloy, iyo inogona kuderedza kukuvara kwetayi zvinobudirira;
3. Ruoko rwekubatsira rwepneumatic runochengetedza nguva nesimba pakushanda;
4. Shaya dzinobatirira dzinogona kugadziriswa (sarudzo), clamping yekutanga inogona kugadziriswa ±2” muhukuru.
5. Rudzi rutsva rwemubatsiri rwuri nyore kubvisa matayi emadziro akaomarara.
| Simba remota | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 44"/1120mm |
| Upamhi hwevhiri hwakanyanya | 14"/360mm |
| Kubata kwekunze | 10"-21" |
| Kubata mukati | 12"-24" |
| Kupa mhepo | 8-10bha |
| Kumhanya kwekutenderera | 6rpm |
| Simba rekupwanya bead | 2500Kg |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 379Kg |
| Saizi yepakeji | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Mayunitsi makumi maviri anogona kuiswa mumudziyo mumwe chete we 20” | |
1.Unobva kupi?
Qingdao, Shandong Province, China.
2. Uri mugadziri here kana kuti mutengesi?
Mugadziri. Tine timu yedu yefekitori neQC.
3. Nguva yekutumira chii?
Mazuva makumi matatu ekushanda.
Tinokugamuchirai kuti mubvunze rumwe ruzivo. Ndapota chenjererai kuti chikwidzo ichi chakakunakirai here.