1. Chimiro chevharuvhu yetsoka chinogona kubviswa chose, kushanda kwacho kwakadzikama uye kwakavimbika, uye kugadzirisa kuri nyore;
2. Musoro wekuisa neshaya yekubata zvakagadzirwa nesimbi yeAlloy;
3. Chinogadziriswa Chinobatika (sarudzo), ± 2” chinogona kugadziriswa zvichienderana nehukuru hwechinobatika.
| Simba remota | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 38"/960mm |
| Upamhi hwevhiri hwakanyanya | 11"/280mm |
| Kubata kwekunze | 10"-18" |
| Kubata mukati | 12"-21" |
| Kupa mhepo | 8-10bha |
| Kumhanya kwekutenderera | 6rpm |
| Simba rekupwanya bead | 2500Kg |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 229Kg |
| Saizi yepakeji | 1100*950*950mm |
| Mayunitsi makumi matatu nematanhatu anogona kuiswa mumudziyo mumwe chete we 20” | |
Chinochinja matai che semi-automatic chinoshandisa dhizaini diki, chiri nyore kushandisa uye chinokurumidza, uye chinoshanda nema hydraulic zvizere. Kureba kushanda nguva dzose, kufamba kwakanaka, kusimudza mavhiri kuitira kuisa chero rudzi rwevhiri pa turntable zviri nyore.
Kuchengetedza nzvimbo: Hapana tambo kumashure uye ine rack yekuchengetera zvinhu, mashandiro ekukurumidza: ndangariro yemusoro weshiri inoshanda zvakanaka, kugadzirisa matai zvakanaka uye nekukurumidza: kugadzirisa tafura yemagetsi inovhara tambo uye kukiya kwepakati kwakangwara kune grip yakawedzerwa, kushanda kwe zero pressure, rotary pneumatic tire beader, shiri yakagadzirwa nezvinhu zvisingakwenyi, haikanganisi vhiri (zero pressure effect).