1. Chiratidziro cheLCD chine mavara che 17'', chiratidziro chine hushamwari, kushanda kuri nyore;
2.Namira nzvimbo yezviremerera uchishandisa laser positioning, zvakanyatsonaka;
3. Mhando dzakasiyana dzemhando yekuenzanisa, dzemarimu akakosha;
4. Basa reSPLIT;
5. Basa rekugadzirisa OPT;
6. Basa rekugadzirisa otomatiki reIntelligent;
7. Basa rekuongorora zvikanganiso, uye kukurudzira kuongororwa kwechiratidzo;
8. Inogona kuyerwa marimu eIVECO;
9. Kukura kwemarimu ekuyera otomatiki.
| Simba remota | 0.3kw |
| Magetsi | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Dhayamita yemupendero | 10”-25” |
| Upamhi hwemupendero | 1”-17” |
| Huremu hwevhiri hwakanyanya | 143lbs/65kg |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 43”/1100mm |
| Upamhi hwevhiri hwakanyanya | 21”/530mm |
| Kumhanya kwakaringana | ≤140rpm |
| Nguva yekutenderera | 15s |
| Kuenzanisa kururama | 0.05 oz/1g |
| Saizi yepakeji | 1520*1020*1450mm |
Muchina wekuderedza simba re centrifugal retai, kuderedza kupera kwetai kusina kujairika, uye kuita kuti tayi ifambe zvakanaka.
Mashandisirwo: Gadzirisa manhamba ari pamuchina zvichienderana nemuenzaniso wetai. Semuenzaniso, tairi i185/60 R14, 185 ndiyo upamhi hwetai. Bhatani rekutanga kuruboshwe rwebalancer rinofanira kugadziriswa zvichienderana nehupamhi. 60 ndiyo aspect ratio yetai. Bhatani riri pakati rinogona kushandiswa kuyera clamp, uye rinogonawo kugadziriswa zvichienderana nemuenzaniso wetai. 14 Rim diameter in inches. Bhatani riri kurudyi rinogona kudhonza ruler pamuchina webalancing kuti rione daro kubva pamupendero wetai. Mhando dzakasiyana dzemichina yebalancing dzinogona kusiyana, uye mashandiro chaiwo anofanira kuitwa zvichienderana nebhuku remirayiridzo.