1. Kuchinjana kwerori nemota;
2. Kubhureka kwemhepo;
3. Kusimudza kwemhepo kunotakurwa nemavhiri makuru;
4. Kuzvigadzirisa wega;
5. Basa rekugadzirisa kusaenzana;
6.Zviyero mumainji kana mamirimita, kuverenga mugiramu kana oz;
| Simba remota | 0.55kw/0.8kw |
| Magetsi | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Dhayamita yemupendero | 305-615mm/12””-24” |
| Upamhi hwemupendero | 76-510mm”/3”-20” |
| Huremu hwevhiri hwakanyanya | 200kg |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 50”/1270mm |
| Kuenzanisa kururama | Mota ±1g Rori ±25g |
| Kumhanya kwakaringana | 210rpm |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 200kg |
| Saizi yepakeji | 1250*1000*1250mm |
| Mayunitsi mapfumbamwe anogona kuiswa mumudziyo mumwe chete we 20” | |
Ndezvipi gadziriro dzinofanira kuitwa vhiri risati ranyatsoenzana?
1. Chenesa uye tarisa matai. Haafanire kunge aine matombo mumatai. Kana aripo, abvise ne screwdriver kana zvimwe zvishandiso. Haafanire kunge aine sediment yakawanda pahub, kana aripo, pukuta nejira.
2. Tarisa kumanikidzwa kwetai. Kumanikidzwa kwetai kunofanira kunge kuri pamutengo wakajairika. Kukosha kwakajairika kwesimba retai kunowanikwa pafuremu yemusuwo wechigaro chemutyairi, kazhinji 2.5bar.
3. Chivharo chepakutanga che dynamic balance patai chinofanira kubviswa zvachose.
Unoshandisa wheel balancer kangani? Kana isina kugadziriswa kanopfuura katatu, chikonzero ndechei?
Kazhinji, unogona kugadzirisa vhiri kamwe chete kana kaviri. Muzviitiko zvisingawanzoitiki, vhiri rinogona kugadziriswa katatu. Kana vhiri risati ragadziriswa mushure mekushandisa vhiri kwenguva inopfuura katatu, zvinogona kunge kuti vhiri negumbo revhiri hazvina kubatanidzwa zvakanaka, kana kuti pane tsvina yakaita semvura inovhara vhiri nezvinhu zvinodonha muvhiri. Wobva watarisa zvikamu izvi woedza zvakare.