1. Kuyera daro otomatiki uye dhayamita yevhiri;
2. Kuzvigadzirisa wega;
3. Basa rekugadzirisa kusaenzana;
4.Sarudzo yeadapta yekuenzanisa vhiri remudhudhudhu;
5.Zviyero mumainji kana mamirimita, kuverenga mugiramu kana oz;
| Simba remota | 0.25kw/0.32kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Dhayamita yemupendero | 254-615mm/10”-24” |
| Upamhi hwemupendero | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Huremu hwevhiri hwakanyanya | 65kg |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 37”/940mm |
| Kuenzanisa kururama | ±1g |
| Kumhanya kwakaringana | 200rpm |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 154kg |
| Saizi yepakeji | 1000*900*1150mm |
Semuchina wekuyera saizi isina kuenzana uye nzvimbo yechinhu chinotenderera, muchina wekuyera unokwanisa kubatwa nesimba repakati nepakati nekuda kwekusaenzana kwemhando ye axis kana rotor iri kutenderera. Pasi pesimba repakati nepakati, rotor inokonzera kudedera uye ruzha ku rotor bearing, izvo hazvingokurumidzi chete kupera kwe bearing uye kuderedza hupenyu hwe rotor, asiwo zvinogona kuita kuti mashandiro echigadzirwa asazivikanwe. Panguva ino, zvakakosha kushandisa data rakayerwa nemuchina wekuyera kuti ugadzirise huwandu hwekusaenzana pamwe chete nemamiriro chaiwo e rotor, kuitira kuti kuvandudza kupararira kwe rotor, kuitira kuti simba rekudedera rinogadzirwa kana rotor ichitenderera rigone kuderedzwa kusvika padanho repamusoro.
Michina yekuenzanisa inogona kuderedza kudedera kwerotor, kuvandudza mashandiro erotor uye kuvimbisa kunaka kwayo. Nokudaro, muchina wekuenzanisa unogona kushandiswa sekuyedza matai emota, uye kuyedza muchina wekuenzanisa matai emota kunonzi bvunzo yemuchina wekuenzanisa mavhiri.