1. Dzimba dzekugara nedzekutengeserana dzepasi pevhu garaji rekupaka mota.
2. Chikuva chine galvanized chine ndiro inozunguzirwa kuti pave nekupaka zviri nani.
3.Masilinda ekusimudza ehydraulic ane ma master maviri nevaranda maviri anotungamira zvakananga.
4. Paketi yemagetsi ye hydraulic yega yega uye panero yekudzora.
5. Gomba nemadziro ekumashure zvinodiwa kuti pave nekutsigira chimiro.
Kukwanisa kwemotokari dzeSUV nedze sedan kunosvika 6.2000kg/2500kg.
7. Chikamu chekugovana post yepakati chinochengetedza mari nenzvimbo.
8. Mari shoma yekushandisa kana puratifomu ikatsika, ichatungamirirwa negiravhiti, hapana magetsi anoshandiswa.
9. Chinobatidza kiyi yemagetsi chekuchengetedza nekuchengetedzeka.
10. Kudzima otomatiki kana mushandi aburitsa kiyi yekuchinja.
11. Chigadziko chimwe chete uye chekaviri chekusarudza kwako.
12. Kurapa pamusoro pechifukidziro cheupfu chekushandisa mumba chinopisa chekushandisa panze.
| Zvimiro zveChigadzirwa | |
| Nhamba yeModhero | CPL-2A/4A |
| Kukwanisa Kusimudza | 2000 kg/5000lbs |
| Kureba Kwekusimudza | 1850 mm |
| Kumusoro | 1850mm |
| Gomba | 1950mm |
| Kiya Mudziyo | Simba |
| Kusunungura Kiyi | Kuburitsa otomatiki yemagetsi kana bhuku rekushandisa |
| Nzira yekutyaira | Hydraulic Drived + Chain |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 380V, 5.5Kw 60s |
| Nzvimbo yekupaka mota | 2/4 |
| Mudziyo wekuchengetedza | Mudziyo Unodzivirira Kudonha |
| Maitiro Ekushanda | Kiyi yekuchinja |
1. Mugadziri wezvikwiriso zvemota ane hunyanzvi, Ane ruzivo rwemakore anopfuura gumi. Takazvipira kugadzira, kugadzira zvinhu zvitsva, kugadzirisa uye kuisa michina yakasiyana-siyana yekupaka mota.
Ruzivo rwekupaka mota rwe2 .16000+, nyika nematunhu anopfuura zana.
3. Zvimiro zveChigadzirwa: Kushandisa zvinhu zvemhando yepamusoro kuti uve nechokwadi chemhando
4. Hunhu Hwakanaka: TUV, CE certification. Kuongorora zvakadzama maitiro ese. Chikwata chehunyanzvi cheQC kuona kuti mhando yacho ndeyechokwadi.
5. Basa: Rutsigiro rwehunyanzvi rwehunyanzvi panguva yekutengeswa kwekutanga uye mushure mekutengeswa.
6. Fekitori: Iri muQingdao, kumabvazuva kweChina, Kutakura zvinhu kuri nyore. Kugona kutakura zvinhu zvinosvika 500 seti pazuva.