1. Kuyera daro otomatiki uye dhayamita yevhiri;
2. Kuzvigadzirisa wega;
3. Basa rekugadzirisa kusaenzana;
4.Sarudzo yeadapta yekuenzanisa vhiri remudhudhudhu;
5.Zviyero mumainji kana mamirimita, kuverenga mugiramu kana oz;
| Simba remota | 0.25kw/0.35kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Dhayamita yemupendero | 254-615mm/10”-24” |
| Upamhi hwemupendero | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Huremu hwevhiri hwakanyanya | 65kg |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 37”/940mm |
| Kuenzanisa kururama | ±1g |
| Kumhanya kwakaringana | 200rpm |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 178kg |
| Saizi yepakeji | 1000*900*1150mm |
1. Chishandiso che spindle chakanyatsogadzirwa chinoshanda pamwe chete nechinhu chinoona mavhiri akawanda kuti chiverengere mavhiri akawanda anotenderera nemazvo.
2. Inoshandisa jira rekushanda rinodzivirira kumanikidzwa rine kubata kunonzwa, kushanda zvakanaka, kugadzirisa data kwakasimba, uye dhayagiramu yemaitiro ekushanda iri nyore kunzwisisa uye kushanda.
3. Chifukidziro chekudzivirira matai chakagadzirwa nezvinhu zvenylon zvine huremu hwakawanda, izvo zvisingazochinje pakuoma uye kuputsika mushure memakore mazhinji.
4. Muviri webhokisi wakakora, ruzha rwakaderera, uye mashandiro akagadzikana. Yakakodzera kuenzana kwemavhiri emotokari akasiyana-siyana madiki nepakati.
5. Ine mabasa ekuzviongorora uye ekuzviongorora ega kuti ive nechokwadi chekuti data rakarurama.
6. Nzvimbo huru yekuchengetera zvinhu ine marongerwo akajeka uye zvinhu zvakasiyana-siyana zvekuchengetera zvinhu.
7. Rura idzva rakagadziridzwa zviri nyore uye rinokurumidza kuyera upamhi nedhayamita yetai.
8. Chinotenderera chakanyatsogadzirwa hachiparari uye hachina ruzha rwakanyanya, hachiparari ngura uye hachina ngura.