1. Chimiro chevharuvhu yetsoka chinogona kubviswa chose, kushanda kwacho kwakasimba uye kwakavimbika, uye kugadzirisa kuri nyore;
2. Musoro wekuisa neshaya yekubata zvakagadzirwa nesimbi yeAlloy;
3.S41 chubhu ine hexagonal yakawedzerwa kusvika 270mm, inodzivirira zvinobudirira kuchinja kwehexagonal shaft;
4. Chinovhara matai ekudzvanya, chinobatsira pakubata matai asina kusimba, asina kusimba uye akaomarara;
5. Buri rekugadzirisa mubatsiri rakachengetwa, iro riri nyore kugadzirisa mubatsiri zvichienderana nezvinodiwa nemutengi.
| Simba remota | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 44"/1120mm |
| Upamhi hwevhiri hwakanyanya | 14"/360mm |
| Kubata kwekunze | 10"-21" |
| Kubata mukati | 12"-24" |
| Kupa mhepo | 8-10bha |
| Kumhanya kwekutenderera | 6rpm |
| Simba rekupwanya bead | 2500Kg |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 295Kg |
| Saizi yepakeji | 1100*950*950mm |
| Mayunitsi makumi maviri nemana anogona kuiswa mumudziyo mumwe chete we 20” | |
1. Bvisa mweya kubva mutayi.
2. Bvisa zvese zvinorema zvemutobvu kubva pamupendero.
3. Isa tayi panzvimbo yakatarwa, tenderera tayi kakawanda wodzvanya foshoro yetai pasi, tsika pedal yefoshoro yetai kuti uparadzanise tayi nerin'i yesimbi zvachose.
4. Isa rim pamusoro pe turntable wodzvanya pedal ye tyre clamp kuti rim ivharwe.
5. Isa mafuta mumhete yemukati yetai.
6. Dhonza ruoko rwekuparadzanisa kuitira kuti roller yemukati yechuck inamire pamucheto werin'i yesimbi, uye vhara ruoko rwekukiya rwekuwedzera rwemusoro nekiyi yeruoko yetelescopic yemusoro.
7. Shandisa crowbar kusimudza vhiri kuenda kumusoro wepick-up, tsika pedal yekutenderedza kuti utenderedze chuck, uye bvisa rimwe divi revhiri.
8. Bvisa rimwe vhiri nenzira imwecheteyo.