1. Iyo caliper inogona kuyera daro
2.With self-calibration balancing basa
3. Kugadzirisa kuenzana kwematayi
4. Kuenzanisa vhiri remudhudhudhu neadapta yesarudzo
5. Yakashongedzerwa nebasa rekushandura kubva pa inch kuenda ku millimeter uye gram kuenda ku ounce
6. Mugodhi wekuenzanisa wakawedzerwa, kugadzikana kwakanaka, kwakakodzera mhando dzese dzekuyera vhiri rakatsetseka.
| Simba remota | 0.25kw/0.32kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Dhayamita yemupendero | 254-615mm/10”-24” |
| Upamhi hwemupendero | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Huremu hwevhiri hwakanyanya | 65kg |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 37”/940mm |
| Kuenzanisa kururama | ±1g |
| Kumhanya kwakaringana | 200rpm |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 112kg |
| Saizi yepakeji | 1000*900*1100mm |
Kana mavhiri emota achitenderera nekumhanya kukuru, panobva paita mamiriro asina kuenzana, zvichiita kuti mavhiri nechidhiraivho zvidedere panguva yekutyaira. Kuti tidzivise kana kubvisa chiitiko ichi, zvakakosha kuti vhiri rigadzirise kuenzana kwechikamu chimwe nechimwe chemupendero nekuwedzera counterweight pasi pemamiriro ezvinhu anoshanduka.
Kutanga, tanga mota kuti ifambise vhiri kuti ritenderere, uye nekuda kwema parameter asina kuenzana, simba re centrifugal rinoitwa nevhiri pa piezoelectric sensor kumativi ese rinoshandurwa kuita chiratidzo chemagetsi. Kuburikidza nekuyera chiratidzo nguva dzose, komputa inoongorora chiratidzo, inoverenga saizi yehuwandu husina kuenzana uye nzvimbo shoma yeparameter, uye inochiratidza pascreen system. Kuti ikwanise kuzadzisa zvinodiwa zvekushaya kuenzana, sensor neA/D converter musystem zvinofanirwa kushandisa zvigadzirwa zvine hungwaru hwepamusoro uye zvakanyatsonaka. Saka kumhanya kwekuverenga uye kumhanya kwekuyedza kwesystem zvinofanirwa kunge zvakakwira.