1. Chimiro chevharuvhu yetsoka chinogona kubviswa chose, kushanda kwacho kwakasimba uye kwakavimbika, uye kugadzirisa kuri nyore;
2. Musoro wekuisa neshaya yekubata zvakagadzirwa nesimbi yeAlloy;
3. Ruoko rwakareruka rwekubatsira, chengetedza nguva yekushanda kwemushandi;
4.Adjustable Grip Jaw (sarudzo), ± 2” inogona kugadziriswa kubva pachigadziko
saizi yekusunga.
| Simba remota | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 44"/1120mm |
| Upamhi hwevhiri hwakanyanya | 14"/360mm |
| Kubata kwekunze | 10"-21" |
| Kubata mukati | 12"-24" |
| Kupa mhepo | 8-10bha |
| Kumhanya kwekutenderera | 6rpm |
| Simba rekupwanya bead | 2500Kg |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 298Kg |
| Saizi yepakeji | 1100*950*950mm |
| Mayunitsi makumi maviri nemana anogona kuiswa mumudziyo mumwe chete we 20” | |
1. Isa mafuta kumucheto wemukati metai kutanga.
2. Gadzira mhete yesimbi iri pa turntable nenzira imwecheteyo nekubvisa tayi, isa tayi pamucheto wepamusoro wemhete yesimbi, uye sarudza nzvimbo yegomba remhepo.
3. Fambisa ruoko rwunoburuka kuti udzvanye mupendero wetai, tsikira pedal, uye dzvanya tayi zvishoma nezvishoma murimu resimbi.
4.Dzvinya vhiri repamusoro mumucheto wesimbi nenzira imwecheteyo kuti upedze kuisa vhiri.
1. Chenesa guruva riri pa turntable nenguva mushure mekushandisa muchina.
2. Tarisa kana bhokisi rekugayira riri pamusoro wekuisa rasakara usati washandisa muchina, uye ritsive nenguva kana rasakara.
3. Tarisa huwandu hwemafuta ekuzora muchikamu chinoparadzanisa mafuta nemvura vhiki rega rega, kana huwandu hwemvura hwakaderera pane chiratidzo chidiki, hunofanira kuzadzwa nenguva. Zvakakosha kugadzirisa huwandu hwemafuta ekuzora kuti usanyanya kuwanda kana kushoma.
4. Tarisa kana mvura iri mufiriji yemvura mwedzi wega wega. Kana mvura iripo, ibvisei nemvura nenguva, uye musarega mvura ichipfuura mwero wepamusoro.