1. Dhizaini yakafara kaviri yemotokari ina
2.Makiyi ekuchengetedza maviri: chekutanga imanera ekuchengetedza anogadziriswa uye rimwe rinozoshanda otomatiki kana waya yesimbi ikaputika.
3.Makiyi ekuchengetedza ane nzvimbo dzakawanda mukoramu yega yega uye inobvumira nzvimbo dzakawanda dzekumira
4.Sirivhari imwe chete yehydraulic yakavanzwa
5. Nzvimbo yemagetsi inogadziriswa
6. Nzvimbo yepaneru yekudzora inogadziriswa
7. Chishandiso chekudzivirira tambo yesimbi kuti isasununguke kana kutyoka
8. Kurapa pamusoro: kuputira upfu
| Zvimiro zveChigadzirwa | |
| Nhamba yeModhero | CHFL2+2 |
| Kukwanisa Kusimudza | 4000 kg |
| Kureba Kwekusimudza | 1800/2100 mm |
| Upamhi pakati peNzira Dzekumhanya | 3820mm |
| Kiya Mudziyo | Simba |
| Kusunungura Kiyi | Kuburitsa otomatiki yemagetsi kana bhuku rekushandisa |
| Nzira yekutyaira | Hydraulic Drived + Cable |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Nzvimbo yekupaka mota | 4 |
| Mudziyo wekuchengetedza | Mudziyo Unodzivirira Kudonha |
| Maitiro Ekushanda | Kiyi yekuchinja |
1. Mugadziri wezvikwiriso zvemota ane hunyanzvi, Ane ruzivo rwemakore anopfuura gumi. Takazvipira kugadzira, kugadzira zvinhu zvitsva, kugadzirisa uye kuisa michina yakasiyana-siyana yekupaka mota.
Ruzivo rwekupaka mota runodarika 2,16000, nyika nematunhu anopfuura zana.
3. Zvimiro zveChigadzirwa: Kushandisa zvinhu zvemhando yepamusoro kuti uve nechokwadi chemhando
4. Hunhu Hwakanaka: TUV, CE certification. Kuongorora zvakadzama maitiro ese. Chikwata chehunyanzvi cheQC kuona kuti mhando yacho ndeyechokwadi.
5.Basa: Rutsigiro rwehunyanzvi rwehunyanzvi panguva yekutengeswa kwekutanga uye mushure mekutengeswa.
6. Fekitori: Iri muQingdao, kumabvazuva kweChina, Kutakura zvinhu kuri nyore. Kutakura zvinhu zvinosvika 500 seti pazuva.