1. Chidziro chinotsvedza uye chinosungirirwa chinovhara nemhepo & ruoko runodzikiswa;
2. Chubhu ine shaft ine hexagonal inosvika 270mm inogona kudzivirira kuputsika kwehexagonal zvinobudirira; shaft:
3. Chimiro chevharuvhu yetsoka chinogona kuderedzwa chose, kushanda kwacho kwakadzikama uye kwakavimbika, uye kuri nyore kugadzirisa;
4. Kuisa otomatiki & kuburitsa musoro, kushanda kuri nyore; kukiya kwemhepo kwemubato mukuru nekukurumidza uye kwakavimbika:
5. Chimiro chisina kubata, kuisa matangi uye kuburitsa matai zviri nyore;
6. Netangi remhepo rekunze rekukurumidza kukwira kwemhepo, rinodzorwa nevharuvhu yetsoka yakasiyana uye rinobatwa neruoko remudziyo wepneumatic; (sarudzo)
7. Neruoko rwekubatsira rwepneumatic rwekushandisa matai akafara, asina kusimba uye akaomarara.
| Simba remota | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Magetsi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhayamita yepamusoro yevhiri | 41"/1043mm |
| Upamhi hwevhiri hwakanyanya | 14"/360mm |
| Kubata mukati | 12"-24" |
| Kupa mhepo | 8-10bha |
| Kumhanya kwekutenderera | 6rpm |
| Simba rekupwanya bead | 2500Kg |
| Ruzha rweruzha | <70dB |
| Huremu | 419Kg |
| Saizi yepakeji | 860*1330*1980mm |
| Mayunitsi masere anogona kuiswa mumudziyo mumwe chete we 20” | |
Shaya hadzigone kuvhurwa kana kuvharwa:
Tarisa kana pasina mhepo inobuda, tarisa kana vharuvhu ine nzira shanu ichisvetuka kubva paforogo yepedal, kana zvataurwa pamusoro apa zvakajairika, tarisa kuti hapana kupwanyika muvharuvhu yerotary distribution report, bvisa pombi yemhepo inobatanidza rotary distribution report valvu kune silinda diki, woiisa papedal. Kana usingatsike kana kutsika zvizere, pombi imwe chete yemhepo inobatanidza rotary air distribution valve kune silinda diki ine mhepo inobuda. Chero zvazvingava, chiitiko chekuti pombi mbiri dzemhepo hadzibudise mweya panguva imwe chete kuvhuvhuta kwevharuvhu yerotary air distribution. Kana zvikamu zviri pamusoro Hapana dambudziko, tarisa chikamu checlaw, kana chigaro checlaw chakakanganisika kana kuti chakanamira, kana square turntable yakanamira, kana square turntable yakanamira, kana square turntable pin yadonha.