1. Dzimba dzekugara nedzekutengeserana dzepasi pevhu garaji rekupaka mota.
2. Sisitimu yeCPT-2 yekupaka ine nzvimbo dzakasiyana dzekupaka mota mbiri (EB), mota mbiri (DB), imwe pamusoro peimwe, nzvimbo yekupaka mota inosvikika yakatsamira (neinenge madhigirii 7.5).
3.Kukwanisa kurodha 2000kg.
4. Chikuva chakadzika chakarerekera pasi chine kukwirira kwegomba rakaderera.
5. Chikuva chine galvanized chine plate inozunguzika kuti pave nekupaka zviri nani.
6.Kunyangwe kana nzvimbo yacho iri diki, mota mbiri dzinogona kumiswa zviri nyore pamusoro peimwe.
7. Tambo dzesimbi dzinopa dziviriro yakawedzerwa kubva pakudonha.
8. Kurapa pamusoro pechifukidziro chepoda chekushandisa mukati meimba chinopisa chekushandisa panze.
| Zvimiro zveChigadzirwa | |
| Nhamba yeModhero | CPT-2/4 |
| Kukwanisa Kusimudza | 2000 kg/5000lbs |
| Kureba Kwekusimudza | 1650 mm |
| Kumusoro | 1650mm |
| Gomba | 1700mm |
| Kiya Mudziyo | Simba |
| Kusunungura Kiyi | Kuburitsa otomatiki yemagetsi kana bhuku rekushandisa |
| Nzira yekutyaira | Hydraulic Drived + Chain |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 380V, 5.5Kw 60s |
| Nzvimbo yekupaka mota | 2/4 |
| Mudziyo wekuchengetedza | Mudziyo Unodzivirira Kudonha |
| Maitiro Ekushanda | Kiyi yekuchinja |
1. Mugadziri wezvikwiriso zvemota ane hunyanzvi, Ane ruzivo rwemakore anopfuura gumi. Takazvipira kugadzira, kugadzira zvinhu zvitsva, kugadzirisa uye kuisa michina yakasiyana-siyana yekupaka mota.
2. Ruzivo rwekupaka mota dzinopfuura 16000, nyika nematunhu anopfuura 100.
3. Zvimiro zveChigadzirwa: Kushandisa zvinhu zvemhando yepamusoro kuti uve nechokwadi chemhando
4. Hunhu Hwakanaka: TUV, CE certification. Kuongorora zvakadzama maitiro ese. Chikwata chehunyanzvi cheQC kuona kuti mhando yacho ndeyechokwadi.
5. Basa: Rutsigiro rwehunyanzvi rwehunyanzvi panguva yekutengeswa kwekutanga uye mushure mekutengeswa.
6. Fekitori: Iri muQingdao, kumabvazuva kweChina, Kutakura zvinhu kuri nyore. Kugona kutakura zvinhu zvinosvika 500 seti pazuva.