1. Yakagadzirirwa kukwirira kwedenga rakaderera
2. Iyi mini type tilting parking lift yakakodzera nzvimbo ine hurefu hushoma; kunyanya mu basement kana makona efurati.
Kukwanisa kusimudza 3.2500kg, kwakakodzera sedan chete
Chikuva chekutsvedza chine madhigirii 4.10
5.Masilinda maviri ekusimudza hydraulic anotungamira zvakananga
6. Paketi yemagetsi ye hydraulic yega yega uye panero yekudzora
7. Inogona kutamiswa kana kutamiswa
8. Chinongedzo chemagetsi chekuchengetedza nekuchengetedza
9. Kudzima otomatiki kana mushandi akaburitsa kiyi yekuchinja
10. Zvese zviri zviviri zvemagetsi uye zvemaoko zvekusunungura kiyi yesarudzo yako
11. Sensor yekuona mota.
12. Sisitimu yekunyevera inonzwika uye ine chiedza.
13. Kureba kwepamusoro kunogadziriswa kune zvakasiyana
14. Kiyi yekudzivirira kudonha yemuchina iri pamusoro
15. Dziviriro yekuwedzera simba remagetsi
16. Chikuva chakaiswa magasi chine ndiro yewave kuti pave nekupaka zviri nani
| Zvimiro zveChigadzirwa | |
| Nhamba yeModhero | CHPLB2500 |
| Kukwanisa Kusimudza | 2500 kg/5500lbs |
| Kureba Kwekusimudza | 1800-2100 mm |
| Upamhi hwenzira yekumhanya | 1900mm |
| Kiya Mudziyo | Simba |
| Kusunungura Kiyi | Kuburitsa otomatiki yemagetsi kana bhuku rekushandisa |
| Nzira yekutyaira | Inofambiswa neHydraulic |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Nzvimbo yekupaka mota | 2 |
| Mudziyo wekuchengetedza | Mudziyo Unodzivirira Kudonha |
| Maitiro Ekushanda | Kiyi yekuchinja |
1. Mugadziri wezvikwiriso zvemota ane hunyanzvi, Ane ruzivo rwemakore anopfuura gumi. Takazvipira kugadzira, kugadzira zvinhu zvitsva, kugadzirisa uye kuisa michina yakasiyana-siyana yekupaka mota.
2. Ruzivo rwekupaka mota dzinopfuura 16000, nyika nematunhu anopfuura 100.
3. Zvimiro zveChigadzirwa: Kushandisa zvinhu zvemhando yepamusoro kuti uve nechokwadi chemhando
4. Hunhu Hwakanaka: TUV, CE certification. Kuongorora zvakadzama maitiro ese. Chikwata chehunyanzvi cheQC kuona kuti mhando yacho ndeyechokwadi.
5. Basa: Rutsigiro rwehunyanzvi rwehunyanzvi panguva yekutengeswa kwekutanga uye mushure mekutengeswa.
6. Fekitori: Iri muQingdao, kumabvazuva kweChina, Kutakura zvinhu kuri nyore. Kugona kutakura zvinhu zvinosvika 500 seti pazuva.