1. Yakasimbiswa neCE zvichienderana nemirairo yeEC machinery 2006/42/CE.
2. Inogona kushandiswa mugaraji repamba, vatengesi vemota uye nzvimbo dzekupaka mota dzeveruzhinji.
3. Hapana chinyorwa chinokubatsira kushandisa nzvimbo yakawanda yakakomberedza lift.
4. Kukwanisa kusimudza 2700kg/6000lb.
Upamhi hwepuratifomu hunoshandiswa ne5.2100mm hunoita kuti zvive nyore kupaka nekudzosa zvinhu.
Voltage yekudzora ye6.24v inodzivirira kuvhunduka kwemagetsi.
7. Simba rekuchengetedza kiyi kuchengetedza mota yako panguva yese yekusimudza kana kudzikisa.
8. Ichifambiswa nemasilinda e hydraulic zvakananga, equalizer inovimbisa kuenderana uye mwero wepuratifomu.
9. Sisitimu yekukiya yematanho akawanda, yekukiya otomatiki uye sisitimu yekuburitsa makiyi emagetsi.
10. Kurapa pamusoro pechifukidziro chepoda chekushandisa mukati meimba chinopisa chekushandisa panze.
| Zvimiro zveChigadzirwa | |
| Nhamba yeModhero | CHSPL2700 |
| Kukwanisa Kusimudza | 2700 kg |
| Kureba Kwekusimudza | 2100 mm |
| Upamhi hwepuratifomu hunogona kushandiswa | 2100mm |
| Kiya Mudziyo | Simba |
| Kusunungura Kiyi | Kuburitsa otomatiki yemagetsi kana bhuku rekushandisa |
| Nzira yekutyaira | Inofambiswa neHydraulic |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Nzvimbo yekupaka mota | 2 |
| Mudziyo wekuchengetedza | Mudziyo Unodzivirira Kudonha |
| Maitiro Ekushanda | Kiyi yekuchinja |
Mubvunzo 1: Uri mugadziri here?
A: Ehe.
Mubvunzo wechipiri. Ndeipi mitemo yekubhadhara kwako?
A: T/T 50% sedhipoziti, uye 50% usati waendesa. Tichakuratidzai mapikicha ezvigadzirwa nemapakeji usati wabhadhara mari yasara.
Mubvunzo 3. Ndeipi mitemo yenyu yekutumira zvinhu?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Mubvunzo 4. Zvakadini nenguva yako yekutumira?
A: Kazhinji, zvinotora mazuva makumi mana nemashanu kusvika makumi mashanu mushure mekutambira muripo wako wepamberi. Nguva chaiyo yekutumira inoenderana nezvinhu uye huwandu hweodha yako.
Mubvunzo 5. Nguva yewarandi inguva yakareba sei?
A: Chimiro chesimbi makore mashanu, zvese zvikamu zvekuchengetedza gore rimwe chete.