1. Ichi chigadzirwa chakagadzirirwa iwe pachako chinogona kugadzirisa mutoro zvichienderana nezvinodiwa nevatengi vako, saizi yepuratifomu uye kukwirira kwayo.
2.Inogona kusimudza mota nezvinhu.
3. Inogona kushandiswa kusimudza mota ine mazinga akasiyana, yakakodzera kufamba pakati pemasitepisi, kubva pasi pevhu kuenda pasi pevhu, kuenda pasi pevhu, kana pasi pechitatu.
4. Shandisa ma hydraulic oil cylinders maviri kuti utyaire, uchimhanya zvakanaka, uye uine simba rakakwana.
5.Kunyatsojeka uye kugadzikana kwedhiraivha ye hydraulic drive system.
6.Indiro yesimbi yedhaimani yemhando yepamusoro.
7. Dziviriro yekuwedzera simba remagetsi inowanikwa.
8. Kudzima otomatiki kana mushandi akaburitsa bhatani rekuchinja.
| yakagadzirirwa zvinoenderana nenyika yako uye zvinodiwa. | |
| Nhamba yeModhero | CSL-3 |
| Kukwanisa Kusimudza | 2500kg/yakagadzirirwa |
| Kureba Kwekusimudza | 2600mm/yakagadzirirwa |
| Kureba Kwakavharwa Kwega | 670 mm/yakagadzirirwa |
| Kumhanya Kwakamira | 4-6 M/Min |
| Chiyero chekunze | yakachekwa |
| Nzira yekutyaira | Masirinda maviri eHydraulic |
| Saizi yeMotokari | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Nzvimbo yekupaka mota | Mota imwe chete |
| Nguva Yekusimuka/Kudonha | 70 s / 60 s |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
Mubvunzo 1: Uri fekitari here kana kuti mutengesi?
A: Isu tiri vagadziri, tine fekitari yedu uye mainjiniya.
Mubvunzo wechipiri. Ndeipi mitemo yekubhadhara kwako?
A: T/T 50% sedhipoziti, uye 50% usati waendesa. Tichakuratidzai mapikicha ezvigadzirwa nemapakeji usati wabhadhara mari yasara.
Mubvunzo 3. Ndeipi mitemo yenyu yekutumira zvinhu?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Mubvunzo 4. Zvakadini nenguva yako yekutumira?
A: Kazhinji, zvinotora mazuva makumi mana nemashanu kusvika makumi mashanu mushure mekutambira muripo wako wepamberi. Nguva chaiyo yekutumira inoenderana nezvinhu uye huwandu hweodha yako.
Mubvunzo 7. Nguva yewarandi inguva yakareba sei?
A: Chimiro chesimbi makore mashanu, zvese zvikamu zvekuchengetedza gore rimwe chete.