1. Kune rudzi urwu rweModeli, tese tinogadzira zvinoenderana nezvinodiwa nemutengi. Tinofanira kuziva huwandu hwemutoro, kukwirira kwekusimudza uye saizi yepuratifomu yaunoda. Zvadaro tichaverenga mutengo wako.
2.Standard ramp inoita kuti zvive nyore kurodha nekuburitsa zvinhu.
3. Nzvimbo yekupomba yemhando yepamusoro inoita kuti ikwire nekudonha zvakanaka.
4. Mavharuvhu asingaputike, anodzivirira pombi ye hydraulic, pombi inodzivirira kuputika kwemvura.
5. Mudziyo unodzivirira kudonha, unodzivirira kudonha kwepuratifomu.
6. Elevator yemota ine madhiki maviri pasi yakagadzirirwa zvinodiwa nevatengi.
7. Kurapa pamusoro pechifukidziro chepoda chekushandisa mukati meimba chinopisa chekushandisa panze.
| Zvimiro zveChigadzirwa | |
| Nhamba yeModhero | CSL-3 |
| Kukwanisa Kusimudza | huwandu hwese hwe5000kg |
| Kureba Kwekusimudza | yakagadzirirwa |
| Kureba Kwakavharwa Kwega | yakagadzirirwa |
| Kumhanya Kwakamira | 4-6 M/Min |
| Chiyero chekunze | yakagadzirirwa |
| Nzira yekutyaira | Masirinda maviri eHydraulic |
| Saizi yeMotokari | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Nzvimbo yekupaka | 1 pasi, 1 pasi pevhu |
| Nzvimbo yekupaka mota | Mota mbiri |
| Nguva Yekusimuka/Kudonha | 70 s / 60 s / inogadziriswa |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Mugadziri wezvikwiriso zvemota ane hunyanzvi, Ane ruzivo rwemakore anopfuura gumi. Takazvipira kugadzira, kugadzira zvinhu zvitsva, kugadzirisa uye kuisa michina yakasiyana-siyana yekupaka mota.
2. Ruzivo rwekupaka mota dzinopfuura 16000, nyika nematunhu anopfuura 100.
3. Zvimiro zveChigadzirwa: Kushandisa zvinhu zvemhando yepamusoro kuti uve nechokwadi chemhando
4. Hunhu Hwakanaka: TUV, CE certification. Kuongorora zvakadzama maitiro ese. Chikwata chehunyanzvi cheQC kuona kuti mhando yacho ndeyechokwadi.
5. Basa: Rutsigiro rwehunyanzvi rwehunyanzvi panguva yekutengeswa kwekutanga uye mushure mekutengeswa.
6. Fekitori: Iri muQingdao, kumabvazuva kweChina, Kutakura zvinhu kuri nyore. Kugona kutakura zvinhu zvinosvika 500 seti pazuva.