1. Inoshandisa zvakanyanya ivhu nekushandisa nzvimbo yakamira pasi pevhu.
2. Inoderedza kuzara kwenzvimbo uye inowedzera runako rwenzvimbo.
3. Inopa nzvimbo yekupaka yakachengeteka uye yakachengeteka mumamiriro ekunze.
4. Zvivako zvekugara, nzvimbo dzekutengeserana, mahofisi, uye mahotera.
5. Yakanakira nzvimbo dzemaguta uko nzvimbo yepamusoro inokosheswa zvikuru.
| Nhamba yeModhero | CSL-3 |
| Kukwanisa Kusimudza | 2500kg padanho rimwe nerimwe |
| Kureba Kwekusimudza | yakagadzirirwa |
| Kureba Kwakavharwa Kwega | yakagadzirirwa |
| Kumhanya Kwakamira | 4-6 M/Min |
| Chiyero chekunze | yakagadzirirwa |
| Nzira yekutyaira | Masirinda maviri eHydraulic |
| Saizi yeMotokari | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Nzvimbo yekupaka | 1 pasi, 1 pasi pevhu |
| Nzvimbo yekupaka mota | Mota mbiri |
| Nguva Yekusimuka/Kudonha | 70 s / 60 s / inogadziriswa |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Mugadziri wezvikwiriso zvemota ane hunyanzvi, Ane ruzivo rwemakore anopfuura gumi. Takazvipira kugadzira, kugadzira zvinhu zvitsva, kugadzirisa uye kuisa michina yakasiyana-siyana yekupaka mota.
2. Ruzivo rwekupaka mota dzinopfuura 16000, nyika nematunhu anopfuura 100.
3. Zvimiro zveChigadzirwa: Kushandisa zvinhu zvemhando yepamusoro kuti uve nechokwadi chemhando
4. Hunhu Hwakanaka: TUV, CE certification. Kuongorora zvakadzama maitiro ese. Chikwata chehunyanzvi cheQC kuona kuti mhando yacho ndeyechokwadi.
5. Basa: Rutsigiro rwehunyanzvi rwehunyanzvi panguva yekutengeswa kwekutanga uye mushure mekutengeswa.
6. Fekitori: Iri muQingdao, kumabvazuva kweChina, Kutakura zvinhu kuri nyore. Kugona kutakura zvinhu zvinosvika 500 seti pazuva.