1. Yakavimbika, inoshanda, iri nyore kushandisa uye inodhura zvishoma yekugadzirisa
2. Aluminum alloy plate ine gungano remusanganiswa wefuro rakawanda, chengetedza hapana deformation uye hapana kupfeka
3. Migumo yese yakabatana necheni yedumpling, uye ndiro yemusuwo yakabatana netambo yekuvhara, zvinounganidzwa zviri nyore.
| Saizi yemusuwo | Yakagadzirirwa |
| Magetsi | 220V/380V |
| Zvinhu zvePanel | Aruminiyamu chiwanikwa |
| Ruvara | Chena, Gireyi Rakasviba, Gireyi Resirivha, Dzvuku, Yero |
| Kumhanya Kwekuvhura | 0.8 kusvika 1.2m/s, inogadziriswa |
| Kumhanya Kwekuvhara | 0.8m/s, inogadziriswa |
| Kudzivirira mhepo | 28-35m/s |
| Yakashandiswa | indasitiri yekuvaka, logistics, garaji repamba |
1. Ndingairaira sei?
Ndapota ipai nzvimbo yenyu, huwandu hwemota, nerumwe ruzivo, mainjiniya edu anogona kugadzira purani zvinoenderana nenzvimbo yenyu.
2.Ndingaiwana kwenguva yakareba sei?
Mazuva angangoita makumi mana nemashanu ekushanda mushure mekunge tagamuchira muripo wenyu wepamberi.
3. Chii chinonzi muripo?
T/T, LC....