1. Yakashongedzerwa ne servo high speed motor uye control system
3.Kusimba kwemhepo, kuchengetedza kupisa uye kudzivirira ruzha
4. Yakasimba uye inogara kwenguva refu, chitarisiko chakanaka
4. Nzira dzakawanda dzekuvhura
5.Kumhanya kwakavhurika uye kwakavhara kunogona kugadziriswa.
| Simba remota | 0.75kw/1.5kw/zvimwe |
| Magetsi | 110V/220V/380V |
| Zvinhu zvePanel | Aruminiyamu chiwanikwa |
| Ruvara | Chena, Gireyi Rakasviba, Gireyi Resirivha, Dzvuku, Yero |
| Ukobvu hwepaneru | 40mm |
| Kumhanya Kwekuvhura | 0.8 kusvika 2.5m/s, inogadziriswa |
| Kumhanya Kwekuvhara | 0.8m/s, inogadziriswa |
| Kudzivirira mhepo | 120km/awa |
| Yakashandiswa | indasitiri yekuvaka, logistics |
1. Ndingairaira sei?
Ndapota ipai nzvimbo yenyu, huwandu hwemota, nerumwe ruzivo, mainjiniya edu anogona kugadzira purani zvinoenderana nenzvimbo yenyu.
2.Ndingaiwana kwenguva yakareba sei?
Mazuva angangoita makumi mana nemashanu ekushanda mushure mekunge tagamuchira muripo wenyu wepamberi.
3. Chii chinonzi muripo?
T/T, LC....