1. Dhizaini yakafara kaviri yemotokari ina
2. Yakagadzirwa zvichienderana nehurongwa, Nzvimbo & kuchengetedza mari nekuda kwekugadzirwa kwayo kudiki.
3.Makiyi ekuchengetedza maviri: chekutanga imanera ekuchengetedza anogadziriswa uye rimwe rinozoshanda otomatiki kana waya yesimbi ikaputika.
4. Nzira dzekumhanya dzinokwana mota dzakafara kana dzakamanikana
Kukwanisa kusimudza zvese 5.4000kg
6.Makiyi ekuchengetedza ane nzvimbo dzakawanda mukoramu imwe neimwe
7.Sirivhari imwe chete yehydraulic yakavanzwa
8. Kuwedzera kwedhayamita yesheave kunoderedza kuneta kwetambo
9.Makiyi ekudzivirira kudonha anobvumira kukwirira kwakawanda kwekumira
10. Nzvimbo yemagetsi inogadziriswa
11. Nzvimbo yepaneru yekudzora inogadziriswa
12. Chishandiso chekudzivirira tambo yesimbi kuti isasununguke kana kutyoka
13. Kurapa pamusoro: kuputira upfu
| Zvimiro zveChigadzirwa | |
| Nhamba yeModhero | CHFL2+2 |
| Kukwanisa Kusimudza | 4000 kg |
| Kureba Kwekusimudza | 1800/2100 mm |
| Upamhi pakati peNzira Dzekumhanya | 3820mm |
| Kiya Mudziyo | Simba |
| Kusunungura Kiyi | Kuburitsa otomatiki yemagetsi kana bhuku rekushandisa |
| Nzira yekutyaira | Hydraulic Drived + Cable |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Nzvimbo yekupaka mota | 4 |
| Mudziyo wekuchengetedza | Mudziyo Unodzivirira Kudonha |
| Maitiro Ekushanda | Kiyi yekuchinja |
1. Mugadziri wezvikwiriso zvemota ane hunyanzvi, Ane ruzivo rwemakore anopfuura gumi. Takazvipira kugadzira, kugadzira zvinhu zvitsva, kugadzirisa uye kuisa michina yakasiyana-siyana yekupaka mota.
Ruzivo rwekupaka mota runodarika 2,16000, nyika nematunhu anopfuura zana.
3. Zvimiro zveChigadzirwa: Kushandisa zvinhu zvemhando yepamusoro kuti uve nechokwadi chemhando
4. Hunhu Hwakanaka: TUV, CE certification. Kuongorora zvakadzama maitiro ese. Chikwata chehunyanzvi cheQC kuona kuti mhando yacho ndeyechokwadi.
5.Basa: Rutsigiro rwehunyanzvi rwehunyanzvi panguva yekutengeswa kwekutanga uye mushure mekutengeswa.
6. Fekitori: Iri muQingdao, kumabvazuva kweChina, Kutakura zvinhu kuri nyore. Kutakura zvinhu zvinosvika 500 seti pazuva.