Magadzirirwo emota dzeHydraulic single post anotsigirwa uchishandisa puratifomu inotsigirwa nehurefu nehupamhi. Chimiro chidiki, nzvimbo diki, huremu hwakareruka, zviri nyore kufambisa, kushanda kwakasimba. Nzvimbo yekupomba yemhando yepamusoro uye zvikamu zvemagetsi, uchishandisa rack yemakanika uye yehydraulic inozvivharira yega, yakachengeteka uye yakavimbika; isina foundation, ingoiisa zvakananga pasi.
1.Inofambiswa neHydraulic, sisitimu yekusimudza cheni.
2. Kusunungura kiyi nemaoko.
3. Nzvimbo yepasi yemaoko ekutenderedza yakakodzera kuti mota dzemujaho dzimire pairi.
4. Sikuruu/mapedhi akasimba epolyurethane uye maadapta akasimba emahara.
5. Chikwidziridzo chine sarudzo mbiri, dzakagadziriswa uye dzinofambiswa dzine macaster akabatanidzwa.
6. Zvikamu zvese zvesimbi zvinoputirwa nejecha, wozopendwa neprimer inodzivirira ngura uye top finish coated neruvara.
7.Mota yeAluminium shell, kupisa nekukurumidza, kushanda zvakanaka uye hupenyu hurefu hwebasa
8.CE yakatenderwa
9. Mugadziri ane simba, akavimbika. Kugadzira Seiko, zvemhando yepamusoro.
| Zvimiro zveChigadzirwa | |
| Nhamba yeModhero | CHSL2500 |
| Kukwanisa Kusimudza | 2500 kg |
| Kureba Kwekusimudza | 1800mm |
| Kureba Kushoma | 140mm |
| Nguva Yekusimudza | makore ekuma50-60 |
| Kureba Kwese | 2550mm |
| Simba reMotokari | 2.2kw-380v kana 2.2kW-220v |
| Kumanikidzwa kwemafuta kwakayerwa | 24MPa |
| Huremu hwese | 850kgs |
kiyi yeruoko rwekumashure
Helix imwe chete + tireyi yakawedzerwa
mota inotakurika
nheyo yekufambisa
kiyi yeruoko rwepamberi
Maplate acho akakora uye anogara kwenguva refu.
Kugadziriswa kwefekitori, mhando yepamusoro uye mutengo wakaderera.
Kuvandudzwa kwechigadzirwa, kunogara kwenguva refu.
Kusimudza kwakagadzikana uye kushanda kuri nyore.
Mhando dzakakwana uye zvakatsanangurwa, sevhisi yekufunga mushure mekutengesa
Zvinodiwa nevashandisi ndizvo zvatinotsvaga