1. Nzira inoshanda uye isingadhuri yekutendeudza mota
2. Yakatenderedzwa uye yakamira chero panzvimbo.
3.4m dhayamita yakakodzera mota zhinji.
4. Yakagadzirirwa zvinoenderana nenzvimbo yako nemota yako.
| Nzira yekutyaira | Mota yeMagetsi |
| Dhayamita | 3500mm, 4000mm, 4500mm |
| Kukwanisa Kurodha | 3ton, 4ton, 5ton |
| Kumhanya kweKutendeuka | 0.2-1 rpm |
| Kureba kudiki | 350 mm |
| Ruvara rwePuratifomu | yakagadzirirwa |
| Pamusoro pePuratifomu | Standard: Plate yesimbi ine checkered Sarudzo: Plate yeAruminiyamu |
| Maitiro Ekushanda | Bhatani & Kure kure |
| Muenzaniso wekutumira | Muenzaniso wekutumira |
1. Ndingairaira sei?
Ndapota ipai nzvimbo yenyu, huwandu hwemota, nerumwe ruzivo, mainjiniya edu anogona kugadzira purani zvinoenderana nenzvimbo yenyu.
2.Ndingaiwana kwenguva yakareba sei?
Mazuva angangoita makumi mana nemashanu ekushanda mushure mekunge tagamuchira muripo wenyu wepamberi.
3. Chii chinonzi muripo?
T/T, LC....