•Chikuva chimwe chete chemota mbiri
•Kudzika kwegomba remhando yakajairwa: 1500-1600mm
•Zviyero zvemota: kureba 1450-1500mm, kureba 4900-5000mm
•Upamhi hwepuratifomu hunoshandiswa kune mhando yakajairwa: 2200mm
•Dhizaini yakajairika: 2,000 kg panzvimbo imwe neimwe yekupaka mota
•Kurapa pamusoro: kuputira hupfu
| Zvimiro zveChigadzirwa | |
| Nhamba yeModhero | CPL-2A |
| Kukwanisa Kusimudza | 2000kg/4400lbs |
| Kureba Kwekusimudza | 1500mm |
| Kureba kwegomba | 1500mm |
| Nzira yekutyaira | Hydraulic |
| Kugona Kwemagetsi / Mota | 380V, 5.5Kw 60s |
| Nzvimbo yekupaka mota | 2 |
| Maitiro Ekushanda | Kiyi yekuchinja |
1. Mugadziri wezvikwiriso zvemota ane hunyanzvi, Ane ruzivo rwemakore anopfuura gumi. Takazvipira kugadzira, kugadzira zvinhu zvitsva, kugadzirisa uye kuisa michina yakasiyana-siyana yekupaka mota.
Ruzivo rwekupaka mota rwe2 .16000+, nyika nematunhu anopfuura zana.
3. Zvimiro zveChigadzirwa: Kushandisa zvinhu zvemhando yepamusoro kuti uve nechokwadi chemhando
4. Hunhu Hwakanaka: Chitupa cheCE. Kuongorora zvakadzama maitiro ese. Chikwata chehunyanzvi cheQC kuti chive nechokwadi chehunhu.
5. Basa: Rutsigiro rwehunyanzvi rwehunyanzvi panguva yekutengeswa kwekutanga uye mushure mekutengeswa.
6. Fekitori: Iri muQingdao, kumabvazuva kweChina, Kutakura zvinhu kuri nyore. Kugona kutakura zvinhu zvinosvika 500 seti pazuva.